Legolvasottabbak

Radványi Miklós a bajnoki előtt a szurkolókkal beszélgetett(02/24/2011)

A Yellow Blue Supporters DAC fanklub szervezésében február 23-án 18:30 órai kezdettel a Turul bárban került sor a DAC vezetőedzőjével, Radványi Miklóssal való találkozásra, amelynek keretén belül a fanklub tagjai, szimpatizánsai és a szurkolók kérdezhették a sárga-kékek trénerét.

Elkezdődött a bérletek árúsítása(07/20/2010)

A DAC stadion éttermében megvásárolhatóak, illetve feltölthetőek a bérletek a 2010/2011-es bajnoki évadra.

Értékes pontot szerzett a DAC Szenyicán(04/22/2010)

Kétszer is vezetett a dunaszerdahelyi DAC az erdőháti Szenyicán, de a mérkőzés második félidejének befejezése előtt tíz perccel Novota Jani egy szabadrúgásból kapitulált, így 2:2-es döntetlenre változott az eredmény.

Már kaphatóak a belépőjegyek a Slovan-DAC bajnoki mérkőzésre(02/25/2010)

A DAC stadion éttermében már megvásárolhatóak a február 27-ei Slovan-DAC bajnoki mérkőzésre a belépőjegyek február 25-étől 9:00 órától. A belépőjegy ára: 5,- euró.

Végzett magával a DAC egykori játékosa Bertalan Gábor(12/01/2009)

November 30-án este tragikus körülmények közöttt életét vesztette a DAC egykori játékosa, Bertalan Gábor (46†).

DAC 1904 Dunajská Streda B - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 0:1 (0:1)(10/25/2009)

Tartalékcsapatunk kikapott otthon 0:1-re a Jaslovské Bohunice csapatától. A 90. percben Füziket kiállították csapatunkból két sárga lap begyűjtése után. Legközelebb november 1-jén Verebélyen játszik a „B” csapat labdarúgó mérkőzést.

DSC_0445.JPG

Barátságos meccset játszik a DAC Vágsellyén(09/14/2009)

Szeptember 15-én barátságos mérkőzést játszik a dunaszerdahelyi DAC a vágsellyei csapat ellen 15 órakor a Vág-parti városban.

Autóbuszok indulnak Szenicére is!(08/10/2009)

A Yellov Blue Supporters autóbuszokat indít a DAC bajnoki idegenbeli mérkőzésére ismét.

Befejeződött a DAC felkészülése az új bajnoki idényre(07/11/2011)

Befejeződött a dunaszerdahelyi DAC felkészülése a 2011/2012-es bajnoki évadra a július 9-i UTE-DAC nemzetközi felkészülési mérkőzéssel, amelyen 2:2-es döntetlen született.

Az FK DAC 1904 labdarúgóklub állásfoglalása a Ligás Klubok Uniója döntése kapcsán(10/01/2010)

Az FK DAC 1904 labdarúgóklub sajtóközleményben tette közzé álláspontját a Ligás Klubok uniójának október 1-jei döntése kapcsán, melyen megerősítették korábbi határozatukat és zártkapus mérkőzést rendeltek el a DAC-Slovan bajnoki kapcsán. A szlovák nyelvű állásfoglalást olvashatják a továbbiakban: