Legolvasottabbak

Sorsoltak a Szlovák Kupában: DAC-Sároseperjes mérkőzés lesz(10/01/2009)

Ma tartották Pozsonyban a Szlovák Kupa 3. fordulójának sorsolását. Csapatunk a sároseperjesi (Prešov) csapatát látja majd vendégül október 20-án 17:30 órától.

DSC_0373.JPG

Halál a magyarokra! – skandálta a tömeg a Nyitra-DAC mérkőzésen(09/02/2009)

A legfelsőbb szlovák bajnokság 8. fordulójában a dunaszerdahelyi gárda a Zobor lábához utazott, hogy megküzdjön a nyitrai csapattal. Mindkét csapat az előző fordulóban kikapott, így a bizonyítási vágy kellő motivációként szolgált a jó játékhoz.

Rózsahegy-DAC 1:0 (04/09/2011)

A legfelsőbb szlovák labdarúgó bajnokság 25. fordulójában a dunaszerdahelyi DAC csapata Rózsahegyen vendégszerepelt, ahol egy erősen megkérdőjelezhető bírói ítélet után a hazai csapat büntetőhöz jutott és az értékesített találat után megnyerte a találkozót.

Villámygyors góllal nyert a Vidi a DAC ellen (07/29/2010)

A dunaszerdahelyi DAC csapata előkészületi mérkőzést játszott július 28-án 17:30 órától a Város stadionban a Videoton csapata ellen. A székesfehérvári együttes a középkezdés után máris vezetést szerzett, amikor is Goran Vujovics talált be Kiss Dániel hálójába.

Döntetlenezett a DAC otthon a Besztercebányával (04/26/2010)

A legfelsőbb szlovák bajnokság 29. fordulójában a dunaszerdahelyi DAC 1:1-es döntetlent ért el a táblázat harmadik helyén álló besztercebányai csapattal. Ideális futballhangulat várta a sárga-kékeket és már az első percben vezettek, amikor az iráni Yavarzadeh szöglete után Koejoe fejjel megszerezte a vezetést.

Kétezerötszáz euróra bünteték a klubot(02/26/2010)

A Ligás Klubok Uniója (ÚLK) 2500,- euróra büntette meg többek között az FK DAC 1904 labdarúgóklubot legutóbbi ülésén.

Szerencsével, de megszerezte az egy pontot a DAC(12/08/2009)

A legfelsőbb szlovák bajnokság utolsó fordulójában a dunaszerdahelyi DAC a zoboraljai Nyitra csapatát fogadta. A találkozón a Nyitra a 37. perctől egészen a 93. percig 2:1-re vezetett, míg a sárga-kékek egyenlítő találatát Adiaba Bondoa be nem rúgta a hálóba.

IMG_1968.JPG

Akkreditáció a DAC-Slovan mérkőzésre(10/27/2009)

Az FK DAC 1904 labdarúgó klub értesíti az újságírókat, hogy az október 28-i DAC-Slovan bajnoki mérkőzésre előzetes akkreditáció szükséges.

DSC_0438.JPG

Autóbuszokat indít az YBS szurkolóklub Zsolnára(09/17/2009)

A Yellov Blue Supporters szurkolóklub ezúttal is autóbuszokat indít a DAC idegenbeli mérkőzésére, amelyre szeptember 19-én kerül sor Zsolnán. A mérkőzésre autóbuszok indulnak a Szent István tér (Mezőgazdasági iskola) parkolójából.

Az U19-es csapatunk Horvátországban készült a bajnokságra(08/12/2009)

A felkészülést Horvátországban kezdték meg a fiatalok, még junius 27.–én Medulin városában a sporthotel Belvedereben. Reggel tengerparti futás, napközben fürdőzés a tengerben, vagy a hotel medencéjében. Délután edzőterem, két felkészülési mérkőzést is lejátszottak. DAC-Pula 0:1, DAC-Medulin 0:0.